Главная > Новости > Послематчевая пресс-конференция

Послематчевая пресс-конференция

9 мая 2009

Анатолий ВОЛОБУЕВ (главный тренер "Зари"):

— В принципе в первом тайме сыграли нормально, а во втором тайме полностью провалили игру. При счете 1:2 думал усилить атаку, выпустил нападающих, но получилось наоборот.

— Пенальти был?
— Мы далеко находились, надо посмотреть. У нас много травмированных, но это не оправдание. Наверное, Львову очки нужнее, чем нам.

— Чего не хватило вашей команде, после того как сравняла счет?
— Я же говорю, равная игра была. Надо разобраться. Первый тайм начали здорово, потом сели, отдали инициативу.

— На какой стадии решение финансовых проблем клуба?
— Потихоньку решаем. Президент клуба выступал, говорил, что до конца чемпионата рассчитается. Думаю, дело не в деньгах. Мы приехали сюда и надо играть. Надо полностью отдаваться на поле.

— Как вам Добромыль?
— Мы жили в Самборе, вроде хороший такой городок. А поле в Добромыле оставляло желать лучшего.

Сергій КОВАЛЕЦЬ (головний тренер ФК "Львів"):

— Всіх вітаю і з Днем великої перемоги нашої країни і з перемогою "Львова". Це вдвічі приємно. По грі хочу сказати, що вона була цікавою і думаю вам сподобалась. Обидві команди, як на мій погляд, продемонстрували цікаву гру. Був азарт, жадоба боротьби, були голи, чим і прекрасний футбол. Команда помаленьку зростає в стабільності, яка у футболі дуже потрібно. Потрібно тримати середній рівень і потрохи рухатись помаленьку вперед. Вся боротьба ще попереду. Попереду ще цікаві матчі. Дякую уболівальникам за підтримку, президенту нашого клуба Юрію Кіндзерському, який зробив все, щоб ми грали на цьому стадіоні при хорошій аурі наших вболівальників. Дякую і працівникам нашого стадіону, які роблять все можливе, аби поле буле кращим.

— Що з Панасом?
— Думаю до наступної гри він відновиться.

— Кращого гравця матчу можете виділити?
— Вважаю, що це були вболівальники разом з командою. Я завжди кажу, якщо є хороший трикутник — президент і його команда, головний тренер і його команда та вболівальники — і він є позитивним, енергетичним, то є результати. Наприклад, в "Металісті" якраз такий трикутник працює, і ми хочемо, щоб він був у нас.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Tags:Комментирование отключено.


  • 

  • Луганский рейтинг Rambler's Top100 Украина онлайн