Главная > Новости > Володимир Єзерський: «Колектив став більш досвідченим»

Володимир Єзерський: «Колектив став більш досвідченим»

18 марта 2011

Капітан «Зорі» Володимир Єзерський розповів про настрій у луганській команді напередодні зустрічі з «Оболонню».

− Володимире, у вашій команди задоволені стартовими двома турами навесні?
− Не зовсім. Це, звичайно, непоганий результат (перемога і нічия − авт.), але ми націлювались на максимальний показник у тих матчах, що вже відбулись.

− Тим не менше, старт «Зорі» можна назвати вдалим. Збираєтесь продовжити?
− Перед командою стоїть завдання, згідно з яким ми маємо набирати очки у кожному матчі. Безперечно, сповнені рішучості обіграти «Оболонь».

− Вже розібрали особливості гри суперника?
− Ні, це ще попереду. Але з того, що нам відомо без переглядів матчів, «Оболонь» − український колектив, у якому панує чудова атмосфера. Саме командна гра і є найбільшим козирем «пивоварів». Як правило, добре порозуміння між футболістами та тренерами передається і під час ігор. Тому проти підопічних Сергія Ковальця легко не буває нікому.

− Чи не завадить вашим планам на наступний поєдинок той факт, що домашня зустріч відбудеться не у Луганську, а на донецькому РСК «Олімпійський»?
− Кожен розуміє, що нам буде сильно не вистачати тієї домашньої підтримки, до якої звикли. Однак відстань між двома містами не така велика − гадаю, велика кількість наших прихильників все ж таки знайде можливість і бажання повболівати за «Зорю» особисто. Зовсім без підтримки не залишимось.

− Як гадаєш, рішення про перенесення матчу правильне?
− Ситуація склалась таким чином, що на даний момент луганський «Авангард» не може приймати матчі Прем’єр-ліги. Поле наразі не готове до подібних навантажень. Сподіваюсь, що його якомога швидше приведуть до ладу, але точно сказати, коли повернемося до Луганська, поки не можу.

− Взимку «Зоря» значним чином оновила свій склад. Якщо підбивати підсумки селекції, команда підсилилась чи стала слабше?
− Наш колектив став більш досвідченим, зросла конкуренція за місце в основному складі. Це дає привід говорити, що у нас є хороші придбання, які себе ще покажуть.

− На старті другої частини Епіцентр Чемпіонату України лідером «Зорі» себе проявив Максим Білий…
− Не варто висловлювати такі гучні епітети молодому хлопцю. Коли він зможе протриматись на подібному рівні тривалий час, можна буде повернутись до цієї розмови. Максим дійсно був дуже корисним. Але кожен з футболістів у наступних турах має більше працювати на командну тактику.

fpl.ua
Комментирование отключено.


  • 

  • Луганский рейтинг Rambler's Top100 Украина онлайн