Главная > Новости > Відкритий лист ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ до вболівальників

Відкритий лист ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ до вболівальників

13 апреля 2009

13.04.2009 21:04

Шановні вболівальники! ПРЕМ’ЄР-ЛІГА занепокоєна систематичними прорушеннями громадського порядку та правил поведінки на стадіонах. Ми прекрасно розуміємо ваше бажання якомога сильніше вболівати за улюблені команди. Ми підтримуємо палкий прояв емоцій на трибунах, але за умови дотримання законів та правил

Порушуючи громадський порядок ви ставите у незручне становище свій клуб. Оскільки через власних фанатів він зазнаватиме покарань, і не лише у вигляді фінансових санкцій. Дисциплінарними правилами ФФУ передбачено позбавляти клуби права проводити матчі у присутності вболівальників або забороняти приймати суперників на своєму стадіоні. Відтак своїми вчинками ви завдаєте відчутного удару по іміджу клубу та українського футболу загалом. А гарну репутацію важко заробити і значно складніше зберегти.

Українські клуби успішно виступають у єврокубках, вже влітку Україна прийматиме юнацький чемпіонат Європи, а у 2012 році разом із Польщею проведе фінальну частину континентального чемпіонату найвищого рівня. І на фоні цих успіхів Україна може вмить втратити визнання світових футбольних спільнот.

Попереджаємо, що глядачі, які здійснюватимуть порушення, будуть в індивідуальному порядку позбавлятися права відвідувати будь-який стадіон на період не менше двох років.Давайте дотримуватися встановлених правил і разом насолоджуватися усіма позитивними проявами, що супроводжують улюблене мільйонами футбольне дійство.

Зі сподіваннями на розуміння, ПРЕМЄР-ЛІГА

Tags:Комментирование отключено.


  • 

  • Луганский рейтинг Rambler's Top100 Украина онлайн