Главная > Новости > Пресс-конференция (текст+аудио)

Пресс-конференция (текст+аудио)

23 сентября 2010

Сразу же после кубкового матча с «Прикарпатьем» главные тренеры команд поделились своими впечатлениями о прошедшей игре:

Главный тренер «Зари» Анатолий Чанцев:

[audio:http://www.fczarya.inf.ua/audio/22.09.10_chancev.mp3]


— После последней игры чемпионата против киевского «Динамо» у нас было буквально два дня на восстановление. Поэтому мы решили сделать несколько замен. Дали поиграть тем ребятам, которые мало играют в чемпионате. К сожалению, они не оправдывают своих надежд. Поле сегодня было тяжелое, вязкое. Реализуй в первом тайме те моменты, которые мы создали, гораздо легче сложилась бы для нас игра. В очередной раз нас подводит реализация голевых моментов. Пришлось до конца поединка переживать за ход матча.

— Почему сегодня не играл Мартыщук?
— Мартыщук много игр сыграл подряд. Мы дали ему отдохнуть. Я повторюсь, мы многим ребятам, которые не выходят в основном составе дали возможность проявить себя. Богдан Шуст у нас был травмирован, но сейчас настало время сыграть и ему.

— Может быть, для Мартыщука было стимулом сыграть дома?
— Мы еще раньше договорились, что в этом матче будет играть Богдан Шуст. К Юрию нет никаких претензий, просто ему тоже нужно дать возможность отдохнуть.

— Вы изучали «Прикарпатье» до игры?
— Да. Я смотрел игру «Прикарпатья» с «Александрией». Мы готовились к этой команде, просмотрели ее. Сегодня утром у нас было теоретическое занятие по этой команде. Недооценки соперника не было.

Главный тренер «Прикарпатья» Сергей Пташник:

[audio:http://www.fczarya.inf.ua/audio/22.09.10_ptashnik.mp3]


— Я розумів против кого ми граємо, дивився дві останні гри «Зорі» — з харківським «Металістом» та київським «Динамо». Я знав, що «Зоря» — це досить пристойна, швидка команда, яка демонструє дуже змістовний футбол. У складі «Зорі» дев’ять гравців з донецького «Шахтаря». Хтось може сказати, що ми пасивно грали на атаку. Я відповім, якщо б ми розкрилися, нам було б дуже тяжко. Ще вчора ввечері я думав, що сьогоднішня гра не відбудеться, тому що ситуація стає некерованою. Наскільки мені відомо, тільки завдяки губернатору ми вийшли сьогодні на поле. До нас приїхала команда Прем’єр-ліги. Я знаю, у них теж були колись дуже серйозні проблеми. На матч були вимоги Прем’єр-ліги – дати десять м’ячів. Повірити смішно, але в нас їх нема. Якщо ви помітили, на розминці команда-супротивник розминалася тими м’ячами, якими ми грали. А ми розминалися іншими м’ячами. Інвестори нам говорять – ось, ось, ось…Ми чекаємо вже третій місяць. Тому я вважаю, що всі гравці і так зробили дуже багато. Нас попросили – тримайтеся як можете і ми тримаємося. Я преклоняю перед гравцями голову. Багато в Івано-Франківську було футболу, багато було різних ситуацій, але такої ситуації ще не було. Я дуже вдячний людям, яки прийшли на стадіон підтримати нас. Функціонально ми не готові до команди-супротивника. «Зоря» — команда збалансована у всіх лініях. Крім того, вони дали перепочити своїм основним гравцям, тому що у них дуже серйозна гра з донецьким «Металургом». У нас також дуже важлива гра на виїзді із «Чорноморцем». «Чорноморець» зараз теж набирає хід. Якщо ви запитаєте, чому не було футболістів, яких ви бачили останнім часом я відповім, у багатьох з них травми та у трьох може бути перебір карток.

— Винесуть хлопці що не будь з цієї гри?
— Винесуть. Вони грали сьогодні проти команди, яка вище класом. Коли я зайшов до роздягальні, я побачив, що в них спалахнули очі. Для нас, та й взагалі для команд першої ліги команда Прем’єр-ліги – це космос. В усьому – в умовах, в розвитку футболіста як особи. Наші хлопці хотіли щось показати, але ви самі знаєте, що ми п’ять днів готувалися до чемпіонату. Я вважаю, що ми пристойно виглядали. У «Зорі» були моменти, але вони їх не реалізували. Можливо недооцінили нас, десь воротар виручав, десь захисники. В принципі грою я задоволений.

Пресс-служба ФК «Заря»
Комментирование отключено.Луганский рейтинг Rambler's Top100 Украина онлайн