Главная > Новости > Юрій Вернидуб: «Повага до суперника – не більше»

Юрій Вернидуб: «Повага до суперника – не більше»

9 августа 2013

ВернидубНаставник «Зорі» Юрій Вернидуб погодився відповісти на кілька запитань прес-служби ПЛ незадовго до гостьового матчу з «Карпатами».

− Юрію Миколайовичу, вважаєте себе та свою команду героями старту Чемпіонату ПЛ?
− Не вважаю. Зараз ми просто маємо підтвердження користі від тієї роботи, яку провели на зборах. Наші старання вийшли не марними.

− Якою з 4-х проведених ігор ви задоволені найбільше?
− Якщо дивитись на якість показаного футболу, то, мабуть, це все ж дніпропетровський поєдинок. Те ж саме можна сказати і про «Металіст». Нехай ми не виграли, однак гнівити Бога не збираюсь − це пристойний результат. Єдине, про що можна шкодувати, це про те, що не зуміли краще використати рахунок 2:0. У цих зустрічах футболісти виконали те, що від них вимагалось: щільно працювали з суперником на своїй половині поля та йшли в контратаки.

− За підсумками минулого сезону «Зоря» посіла 10 місце. Це гідний показник, однак ви розраховували на більше. Тим не менше, від запрошення нових виконавців влітку практично відмовились…
− Не можу сказати, що у нас не було такої можливості. Просто більшість команд Прем’єр-ліги не можуть собі дозволити зайві непродумані витрати. А я завжди не дуже схвально ставився до командної ротації влітку. Зараз часу на організацію нових зв’язків було обмаль. Інша справа − взимку. От дочекаємось завершення першої частини сезону − тоді подумаємо, хто нам ще потрібен. Зараз, якщо ви помітили, ми даємо можливість зарекомендувати себе кращим з нашого молодіжного складу − Артему Гордієнку, Івану Петряку, Гіулі Манджгаладзе. Вважаю, що спільна робота з більш досвідченими гравцями дасть змогу їм себе краще проявити та підвищити свій рівень.

− Можна згадати, коли ви казали, що Дмитро Хомченовський або змінить своє ставлення до справи, або ви з ним розпрощаєтесь. Сьогодні він справедливо викликаний національної збірної України. Це ваша заслуга чи його?
− Мабуть, наша спільна. Але перш за все, молодець він. Зробив правильні висновки. Дослухався до порад. Гадаю, якщо Дмитро буде продовжувати у тому ж дусі, то зможе досягнути непоганих результатів. Все знову-таки залежить від нього. Ніколи не потрібно зупинятись на досягнутому.

− Інший футболіст, якого ви вже згадували, — Гордієнко встиг заграти в основі, але травмувався… Чи є ще втрати?
− Артем − хлопець 1991 р.н. Молодий, але це такий вік, коли потрібно гучно заявляти про себе. Тому очікуємо на його повернення до основної групи. Повертається туди вже зараз Павло Худзік, однак йому ще належить набути колишню форму. Потім перевіримо його спочатку у грі молодіжних складів. Відвоювати місце в «основі» потрібно і йому, але шанси потрапити тули можуть і інші гравці. Я знову-таки маю на увазі молодих − Максима Малишева та Максима Жичикова.

− Повертаючись до стартових результатів, можете прокоментувати те, що у гостях на разі «Зоря» йде без втрат, а вдома двічі зіграла внічию?
− Ніякої закономірності тут не бачу. По грі із запорізьким «Металургом», мабуть, багато хто побачив, що ми були значно ближче до перемоги (ніяким чином не хочу образити суперника). Про зустріч з «Металістом» я вже сказав. Мабуть, вдома нас підвела реалізація, тоді як на виїзді забивали тоді, коли і мали це робити.

− Нарешті запитання про «Карпати». Чи знаєте ви, що «Зоря» у Львові в 11-ти матчах 10 разів програла і лише одного разу досягла нічиєї? І що ви вважаєте у суботу більшою загрозою − можливості суперника чи ймовірну розслабленість своїх підопічних?
− Про історичні стосунки не знав. Але поїздки на Західну Україну для багатьох несуть додаткову небезпеку через бажання місцевих команд, у тому числі, і «Карпат» все краще показати перед своїми вболівальниками. Львів’яни невдало стартували, але це ні про що не говорить. Там нова команда, новий тренер. Вони приречені на те, щоб прогресувати. Поступово гравці звикають один до одного та до вимог тренера. Вже минуло достатньо часу, щоб покращувати результати. Щодо побоювань, то їх не має бути. Повага до суперника − не більше того. І звичайно, дотримуватись тієї гри, яка буде вигідна нам.

www.fpl.ua
Комментирование отключено.Луганский рейтинг Rambler's Top100 Украина онлайн