Главная > Новости > Григорій Ярмаш: «Усі гравці перебувають у стані ейфорії»

Григорій Ярмаш: «Усі гравці перебувають у стані ейфорії»

2 декабря 2013

ЯрмашОборонець «Зорі» поділився враженням од звитяги над фаворитом чемпіонату

— Григорію, відчуваєте піднесення після розгромної перемоги над «Дніпром»?
— А як інакше? Коли перемагаєш потенційного лідера першості з рахунком 3:0, звісно, що всі гравці перебувають у стані ейфорії. Утім, після півторамісячної відпустки та двох місяців підготовки до наступної частини змагань це відчуття зникне.

— Перед матчем налаштовувалися на те, щоби закріпити досягнення, здобуте в Дніпропетровську в першому колі?
— Знаєте, це звучить банально, але налаштовуємося щоматчу на позитивний результат. Хоча завжди шанси слід розцінювати, як 50 на 50. Відтак, коли в неділю виходили на поле, не було передчасних думок, що ми неспроможні здолати опір дніпропетровців.

— Юрій Вернидуб провів значну роботу для цього успіху?
— Юрій Миколайович уселив віру в колектив, що навіть таку команду можемо перегравати. Уся підготовка базувалася на тому, що нам пояснювали, за допомогою чого можна брати гору над «Дніпром». Окрему розмову приділили тому, щоби ні в кого не було «валізного» настрою. Неприємно було би «змазати» поганою грою в заключному матчі доволі непогані виступи «Зорі» в першій частині змагань. Як бачимо, ми змогли дослухатися до слів наставника, відтак із гарним настроєм вирушаємо у відпустку.

— Хоча в першому таймі у ваших партнерів нічого не виходило попереду, в другій половині зустрічі «Зорю» наче підмінили.
— У першу 45-хвилинку віра не покидала нас, що зможемо дочекатися свого шансу. Після перерви дещо заспокоїлися, тому почали краще комбінувати, що призвело до трьох забитих м’ячів у ворота Бойка. Після першого пропущеного м’яча гостям не було що втрачати, тому почали з’являтися вільні зони, котрі наші форварди вдало використали.

— Кінцівка року для «Зорі» була чудовою: посіли шосту сходинку та обіграли грізного суперника. Хороший настрій астрополюється й на весняну частину?
— До наступної офіційної гри ще далеко, проте настрій точно допоможе добре відпочити та підготуватися до другої частини турніру. Щось мені підказує, що весною на «Зорю» виходитимуть із іншим налаштуванням, тому нам доведеться прикладати значно більше зусиль, аби досягати хороших результатів. Важливо, щоби до завершення чемпіонату не опустили тієї планки, котру підняли восени.

— Питання єврокубків нині актуальне в Луганську?
— Це питання не потрібно піднімати завчасно. У кожного тренера та гравця є амбіції. Давайте краще поговоримо з приводу єврозмагань у травні, після 30-го туру.
Комментирование отключено.Луганский рейтинг Rambler's Top100 Украина онлайн