Главная > Новости > “Волынь” – “Заря”. Пресс-конференция

“Волынь” – “Заря”. Пресс-конференция

20 апреля 2014

Пресс-конференцияПосле окончания матча, главные тренеры команд пообщались с журналистами и ответили на вопросы.

Главный тренер луганской «Зари» Юрий Вернидуб:

— Мы ехали в Луцк и прекрасно знали, что «Волынь» неуступчивая команда. Команда, которая дома проигрывает очень редко. Всем грандам в Луцке был дан бой, в том числе донецкому «Шахтёру».

Преимущество было у вашей команды в плане подготовки, ведь у вас было на 2 дня больше на восстановление, так как «Волынь» играла 15-го апреля, а мы 17-го.

Глядя на игру, я увидел, что мои ребята выглядели гораздо свежее, показали хороший, комбинационный футбол. Где-то в первом тайме нам не повезло. Создали достаточно моментов, но не сумели их реализовать. Тот же Янник Боли… Очень хотелось, чтобы он забил. Но не получилось. Ну а во второй половине матча дожали соперника, забили два мяча. Думаю всё закономерно и по игре.

— Юрий Николаевич, в вашей истории, как игрока, так и тренера, были ли когда-то матчи на Пасху?
— Нет, никогда не было матчей на этот праздник. Ни во время Советского Союза, ни в нашей родной, независимой Украине. Мне наша страна дала очень многое. Я тут родился и тут хочу жить. В мире и добре. Уверен, что всё наладится, и мы будем жить в хорошей стране. Запад страны немного иначе относится к подобным праздникам. Считаю, что ставить игры на такие большие праздники, как Пасха, не стоило. Возможно, надо было перенести матчи на понедельник, или же сыграть в субботу. Но что есть, то есть. Мне грех жаловаться, ведь мы добыли победу. С праздником всех ещё раз. Христос Воскрес!

Коментар старшого тренера «Волині» Володимира Дикого:

— Гра тривала до голу. Якби забили ми першими, можливо, гра по-іншому склалася б. А так… Команда старалася. Мали моменти, але не реалізували їх. Щоб виграти, треба забивати. Сьогодні нам трохи непоталанило. На це є багато причин. Перша: багато травмованих гравців. Чи не кожного матчу змінюємо склад. Випускаємо здорових. Тому немає тієї конфігурації, якою звикли грати. По самовіддачі в мене претензій немає. Хотілося сьогодні перемогти. Не вийшло, будемо готуватися до наступних матчів.

— Який взагалі стан із травмованими? Кого можна чекати з лазарету до наступного матчу із «Металістом» чи «Чорноморцем»?
— Я казав ще в Дніпропетровську про злий рок ,який нас переслідує через травми. Шиков вибув на 21 день, мав надрив м`язу, до цього матчу провів тільки два тренування. В кінці матчу довелося замінювати його на молодого футболіста Романа Никитюка. Темур Парцванія – так само 21 день, ще йому залишилося бути в лазареті. Сімінін – ключий гравець нашого захисту, лідер команди. Він також відновлювався в нас, зіграв у Дніпропетровську, але також відчув біль і ми його там замінили, сьогодні не зміг взяти участь в матчі. Ерік Бікфалві отримав травму в Маріуполі. В нього запалення надкісниці. Не знаю, коли він зможе зіграти. В нього була раніше травма, він грав на уколах, але в Маріуполі йому ще додали. Його і Сімініна ми чекали сьогодні до останнього, але обидва зіграти ще не змогли.

Шабанов тільки в запасі міг сьогодні бути. Віталій Гошкодеря… В нього травма спини, не може повністю викладатися. Іван Рогач – також надрив м`яза.

Порахуйте,скількох вам назвав. Це все гравці основного складу, яких ми награвали і за участі яких показували змістовнішу гру. Єдине, що можу сказати, хлопці старалися. Будем чекати, коли всі видужають. Зараз важкий графік у нас. «Металіст» і «Чорноморець». Це команди, які грали в єврокубках. Дуже сильні команди. Не знаю ще стану по сьогоднішньому матчі, дай Боже, щоб більше ніхто не травмувався.

Крім того, зверну увагу, на те, що у нас грає зараз багато молодих гравців. Задерецький – 20 років, Матей – 21, Бабатунде – 21, сьогодні Никитюк дебютував. Вони ще необстріляні, ще молоді, часом можуть помилятися. Ну і будемо чекати повернення травмованих.

— Чи буде якась особлива підготовка, можливо, психологічна?
— Команда трохи надламана. Почалося все із Маруполя, програли через одну помилку. Потім поразка у Дніпропетровську і все, що писали про це журналісти… Сьогодні програли третій матч поспіль. Будемо виводити їх… Трохи заспокоювати. Трохи відійдуть від футболу, розвіються завтра. Порушувати режим не будуть, бо будуть із сім`ями. А потім будемо налаштовуватися на «Металіст». У футболі все буває…

Прес-служба ФК «Зоря»
Комментирование отключено.Луганский рейтинг Rambler's Top100 Украина онлайн