Главная > Новости > Максим Малышев: «Поражен, как все устроено в Шахтере»

Максим Малышев: «Поражен, как все устроено в Шахтере»

11 февраля 2015

МалышевРуслана Малиновського та Максима Малишева вже можна назвати головним відкриттям цього сезону. Чудова гра двох українських футболістів у складі «Зорі» не залишила байдужим навіть головного наставника «Шахтаря» Мірчу Луческу, який вирішив узяти обох виконавців на перші збори до Бразилії у складі «гірників». Саме про вояж за океан, відмінності тренувального процесу в двох клубах і майбутні перспективи ми поговорили з одним із молодих дарувань — Максимом Малишевим.

— Максиме, після перших зборів у складі «Шахтаря» в Бразилії ви повертаєтеся до розташування луганської «Зорі». Що вам найбільше запам’яталося за цей час?
— Найперше, що згадую, — дуже високий рівень «Шахтаря», й те, як чудово налагоджений тренувальний процес у цьому клубі. Повірте, впродовж цього періоду, що я був у складі «гірників», мав достатньо часу, щоби у цьому переконатися на власні очі. Тому можу з упевненістю сказати, що я прос­то вражений, як усе організовано в донецькому колективі.

— Чи був цей виклик до «Шахтаря» на турне до Латинської Америки для вас сюрпризом?
— Не знаю, так одразу мені складно відповісти на ваше запитання. Думаю, що цей виклик, напевне, заслужив своєю грою впродовж останнього часу. Про одне можу сказати напевно: я дуже щасливий, що потрапив на збори, й мені вдалося відчути цю незабутню атмосферу.

— Говорячи конкретніше про саму Бразилію, що найбільше закарбувалось у вашій пам’яті про цю державу? Багато хто з наших футболістів одразу згадує про «скажених» тамтешніх уболівальників…
— Так, повністю погоджуюся з приводу уболівальників — вони там просто неймовірні. Навіть не можу передати вам на словах, яку підтримку мають бразильські клуби на своїх стадіонах завдяки рідним уболівальникам. На деяких наших матчах було 35-40 тисяч глядачів! Думаю, ви самі прекрасно розумієте, про який шалений ажіотаж до наших матчів із боку фанів говорять ці цифри. Окрім цього, деякі із цих контрольних зустрічей проти бразильських клубів були зовсім не товариськими — на полі панувала справжня інтрига та бажання битися за результат до останніх секунд.

Чи спілкувались особисто із Мірчею Луческу впродовж цих тренувальних зборів? Що він вам говорив, якщо не секрет?
— Це були лише суто робочі моменти. Також пан Луческу підходив і питав, як почуваюся на заняттях. Тому, якщо говорити стисло, всі наші розмови стосувалися переважно тренувань команди.

— На початку нашої розмови ви згадали про тренувальний процес. Якщо порівняти його у «Шахтарі» й «Зорі», наскільки сильно відчувається різниця?
— Певна річ, що тренувальний процес має свої відмінності. Але тут справа в іншому: в кожного тренера, фахівця — особистий підхід до справи й тренувань. У «Шахтарі» напрацьований свій метод тренувань, тоді як луганський клуб дотримується своєї системи. І це цілком нормально. Якщо говорити детальніше саме про донецький колектив, то в «гірників» усе інтенсивніше, все побудовано на максимальних швидкостях. За час мого перебування в таборі «Шахтаря» були досить важкі тренування, до того ж, вистачало також багато й бігової роботи.

— Можна не сумніватися, що цей збір у Бразилії для вас послужить неоціненним досвідом…
— Безперечно! Для нас, молодих футболістів, це величезний досвід, який ми маємо скерувати на нашу майбутню роботу. У жодному разі не можна розслаблятися, навпаки, продовжуємо працювати далі з іще більшою мотивацією та наполегливістю.

— Як Юрій Вернидуб поставився до вашого повернення в команду, адже тривалий час не було відомо, чи залишитеся ви у «Шахтарі», чи продовжите виступ за «Зорю»?
— Дуже радісно сприйняв цю новину, привітав нас (мається на увазі й Руслана Малиновського, який також повернувся до «Зорі» із «Шахтаря») у команді. Одне слово, Юрій Миколайович дуже задоволений, що ми продовжимо нашу спільну роботу в майбутньому. Це ж стосується і колег по команді, які також привітали нас із тим, що ми залишаємось у клубі. Скажу більше: ми також дуже раді, що залишаємося тут — у «Зорі», адже за цей досить тривалий час устигли скучити один за одним. У нас дуже хороший, дружний колектив. Зараз ми вирушаємо на чергові збори до Туреччини (інтерв’ю відбувалось у четвер), де будемо готуватися до весняної частини чемпіонату.

— Ваш контракт із луганським клубом розрахований до кінця 2015 року. Чого найбільше хочете досягти за цей час у складі команди Юрія Вернидуба?
— Уявіть: багато чого! По-перше, прагну поліпшити свою гру. По-друге, дуже хочеться ще більше підняти й результати нашої команди, думаю, зараз це найголовніше. Ми маємо лише прогресувати й рухатись угору, не зупинятися на досягнутому.

— На вашу думку, «Зоря» спроможна знову повторити торішній успіх і вийти до Ліги Європи за підсумками сезону?
— Звичайно! Упевнений, наша команда докладе максимум зусиль для досягнення цієї мети. Більше того, на мою думку, з правильним ставленням і підходом до роботи в нас усе неодмінно вийде, й ми зможемо втілити плани у життя.

ukrfootball.ua
Комментирование отключено.Луганский рейтинг Rambler's Top100 Украина онлайн